در آزمایشگاه برسا از آنالیزور تمام اتوماتیک ادرار مدل Cobas 6500  کمپانی Roche جهت آنالیز ادرار استفاده میشود.

Cobas 6500 جدیدترین نسل آنالایزرهای تست آنالیز ادرار کمپانی Roche در ایران می باشد که آزمایشگاه پاتوبیولوژی و تشخیص مولکولی برسا بعنوان یکی از دو آزمایشگاه خصوصی مجهز به این دستگاه، شناخته می شود. این دستگاه توسط FDA مورد تایید قرار گرفته است. آزمایشگاه برسا، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته این دستگاه؛ آزمایش ادرار را در سریعترین زمان ممکن و با صحت و دقت بالا انجام می دهد.

از جمله قابلیت های این آنالیزور می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• دستگاه بصورت سیستم ماژولار بوده و از 2 ماژول U601 برای آنالیز شیمیایی ادرار و U701 برای آنالیز میکروسکوپی ادرار تشکیل شده است.
• با استفاده از پایگاه اطلاعاتی جامع از مورفولوژی سلولها، کریستال ها و دیگر اجزای احتمالی موجود در ادرار،یک نتیجه آزمایش با صحت و دقت بسیار بالا در مقایسه با آنالیز روتین ادرار فراهم میکند.
• ماژول U601 و U701 به ترتیب در هر ساعت قادر به آنالیز 240 و 116 نمونه ادرار می باشند که سرعت بالای پردازش این دستگاه را در مقایسه با روش روتین آنالیز و همینطور دستگاههای دیگر نشان می دهد.
• قابلیت اتصال شبکه دو طرفه ما بین دستگاه و سیستم پذیرش و جوابدهی آزمایشگاه بطوری که از خطای پذیرش تست در دستگاه و جوابدهی در نرم افزار پذیرش جلوگیری گردد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.