جدیدترین نسل آنالایزرهای بیوشیمی و هورمون شناسی و ایمونو اسی  کمپانی Roche در ایران می باشد که آزمایشگاه پاتوبیولوژی و تشخیص مولکولی  برسا،  بعنوان یکی از معدود آزمایشگاههای خصوصی مجهز به این دستگاه، شناخته می شود. این دستگاه توسط FDA مورد تایید قرار گرفته است. آزمایشگاه برسا، با استفاده از تکنولوژی این کمپانی کاملترین پکیج تست های بیوشیمی، هورمون شناسی، ایمونولوژی، تومور مارکرها و سطح دارویی  را در سطوح تخصصی و فوق تخصصی ، در سریعترین زمان ممکن ارائه می نماید.

از جمله قابلیت های این آنالایزور می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دستگاه بصورت سیستم ماژولار بوده بطوری که اتصال همزمان چند ماژول بصورت سری تحت یک هسته مرکزی وجود دارد. ماژول C501 برای آنالیز تست های بیوشیمی و سطح دارویی و ماژول E601 برای تست های هورمون شناسی، ایمونولوژی و تومورمارکرها می باشد. همچنین ماژول ISE نیز برای انجام تست های الکترولیت می باشد.
  • اصول سنجش تست های بیوشیمی بر اساس فتومتریک و اصول سنجش تست های هورمون شناسی و ایمونولوژی بر اساس روش الکتروکمی لومینسانس (ECL) می باشد. در ماژول E601 تست های با اساس Bridging ،Sandwich وCompetitive  قابل انجام می باشد که از این لحاظ نسبت به دستگاههای دیگر تکنولوژی آن بالاتر می باشد.
  • قابلیت اتصال شبکه دو طرفه ما بین دستگاه و سیستم پذیرش و جوابدهی آزمایشگاه بطوری که از خطای پذیرش تست در دستگاه و جوابدهی در نرم افزار پذیرش جلوگیری گردد.
  • دستگاه دارای سیستم هوشمند رقیق سازی برای نتایج بالا یا بسیار پایین می باشد تا نتیجه نهایی دارای حداکثر دقت لازم باشد.
  • دستگاه قادر به آنالیز نمونه های سرم، پلاسما، ادرار و Whole blood می باشد.
  • معرف ها و محلول های دستگاه بصورت انحصاری کمپانی Roche بوده و دارای بارکد می باشند و دارای بالاترین سطح صحت در آنالیز آزمایشات می باشد.
  • انجام طیف وسیعی از پانل های آزمایشات بصورت تخصصی و فوق تخصصی و تحقیقاتی از جمله تست های بیماری کرونا که بر روی نمونه خون قابل انجام می باشد از جمله IL-6 و Procalcitonin.
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.